Bucovina-Banat
editii speciale cotate
black bullet

Inscriere in editia BBC(4)

Va invitam sa participati la editia cotata din 25-26 septembrie 2021, cand celebram Sarbatoarea Chuseok (20-22 septembrie 2021), utilizand codul de inscriere primit in calitate de jucator in derby-ul amical Bucovina-Banat.


⚠ Daca sunteti la prima dumneavoastra participare, va rugam sa va inregistrat prin intermediul acestui  formular .









Apasand butonul de inscriere confirm ca sunt sportiv cu drept de joc pe anul 2021, legitimat la un club afiliat FRGO sau alta asociatie nationala membra a EGF si ca am luat la cunostinta prevederile

al turneului.


Sportivi participanti

Pentru confruntarea BBC(4) din weekendul 25-26 septembrie 2021 s-au inscris 30 jucatori.
Doritorii se mai pot inscrie pana vineri 24 septembrie la ora 12:00. Parizarea pentru runda 1 de sambata dimineata va fi publicata pe  pagina editiei  si pe Facebook  @turneuBB  pana cel tarziu vineri seara la ora 20:00.



(rang EGD) Nume Participant (ID KGS) - Club (echipa)

(4)  Tony Claasen  (piepelaar1) - international (Bucovina)
(3)  Dan Iugulescu  (daniug) - Club Sportiv de Go Sakata (Banat)
(1)  Adrian Martin  (adiii) - Asociatia Club Sportiv de Go Walter Schmidt (Banat)
(-1)  Daniel Dobridoreanu  (playforfun) - Clubul Sportiv Comunal Timisul Sag  (Banat)
(-2)  Petre Matei  (pepematei) - Asociatia Club Sportiv de Go Walter Schmidt (Banat)
(-4)  Arnaud Pilet  (Apih) - international (independent)
(-6)  Vasile Pop  (SiLe) - Asociatia Club Sportiv de Go Walter Schmidt (Banat)
(-7)  Ovidiu Berceanu  (pasis) - Asociatia Club Sportiv de Go Walter Schmidt (Banat)
(-7)  Bogdan Tifrea  (Bogdan23) - Asociatia Club Sportiv Atsumi Dance (Bucovina)
(-8)  Cristian Bratu  (Crocodylus) - Asociatia Club Sportiv de Go Walter Schmidt (Banat)
(-8)  Matei Baldea  (mateib) - Asociatia Club Sportiv Atsumi Dance (Bucovina)
(-9)  Stefan Chelariu  (tot543) - Clubul Sportiv Municipal Dorna Vatra Dornei (Bucovina)
(-11)  Alexandru Ionut Crihan  (s1ke) - Asociatia Club Sportiv Atsumi Dance (independent)
(-11)  Daria Maria Mesesan  (CindyCat) - Asociatia Club Sportiv Atsumi Dance (independent)
(-12)  Maria Irhasiu  (MariaClara) - Asociatia Club Sportiv de Go Walter Schmidt (Banat)
(-14)  Matei Sincari  (Matei) - Clubul Sportiv Municipal Dorna Vatra Dornei (Bucovina)
(-14)  Luca Sincari  (Luca23) - Clubul Sportiv Municipal Dorna Vatra Dornei (Bucovina)
(-14)  Sara Maria Ghetu  (sara) - Club Sportiv de Go Sakata (independent)
(-14)  Matei Arnautu  (mateiarn) - Club Sportiv de Go Sakata (independent)
(-15)  Rares Irhasiu  (Rares12) - Asociatia Club Sportiv de Go Walter Schmidt (Banat)
(-15)  Serban Rus  (serbanrus) - Asociatia Club Sportiv Atsumi Dance (Bucovina)
(-16)  Tudor Farcas  (Tudorica) - Clubul Sportiv Unirea Sannicolau Mare (Banat)
(-17)  Maria Macovei  (SaiKaneki) - Clubul Sportiv Municipal Dorna Vatra Dornei (Bucovina)
(-17)  Weida Chen  (czx5398) - Clubul Sportiv Comunal Dudestii Noi (Banat)
(-17)  Eduard Iugulescu  (eddie1) - Club Sportiv de Go Sakata (Banat)
(-17)  Adrian Jurjica  (adiju) - Asociatia Club Sportiv de Go Walter Schmidt (Banat)
(-17)  David Arnautu  (davidarn) - Club Sportiv de Go Sakata (independent)
(-18)  Luca Fodorean  (LucaF) - Club Sportiv de Go Sakata (independent)
(-19)  Patrick Dumitrescu  (patrickj) - Asociatia Club Sportiv Hikaru (Bucovina)
(-20)  Flavia Mazga  (FlaviaM) - Clubul Sportiv Municipal Dorna Vatra Dornei (Bucovina)

Statistici Guest Stars & Friends pe echipe: